Didžioji Dreiserio diena, kinai baseine, Li gimnastikoje

Tokijas (Associated Press)-Calebas Drexelis iškovojo savo pirmąjį individualų aukso medalį, Kinijos moterys baigė rekordines estafetės lenktynes, o JAV Sunisa Lee laimėjo moterų aukso medalį gimnastikoje.
Po didžiausio dienos veiksmo 6 -ąją Tokijo olimpinių žaidynių dieną vyko baseine, Li spindėjo vakarinėje gimnastikoje, o komandos draugė Simone Byers stebėjo iš tribūnų.
Lee tapo penkta iš eilės amerikietė, laimėjusi olimpinį moterų visureigio čempionatą. Nuostabiame ir konkurencingame finale ji nugalėjo brazilę Rebeca Andrade (Rebeca Andrade).
Bendras Lee surinktas 57,433 taško yra pakankamas Andrade'ui pranokti. Brazilė Lotynų Amerikos sportininkei iškovojo pirmąjį daugialypės gimnastikos medalį, tačiau praleido aukso medalį, kai savo aikštės varžybose du kartus peržengė ribas.
Rusijos gimnastė Angelina Melnikova iškovojo bronzos medalį praėjus dviem dienoms po to, kai Kinijos Respublika iškovojo aukso medalį komandiniame finale.
Jungtinių Valstijų Michaelo Phelpso įpėdinis Drexelis laimėjo 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi olimpinį rekordą-47,02 sekundės-tik šeštadaliu lenkė Australijos čempiono titulą ginantį Kyle'ą Chalmersą. Tai leido jam iškovoti ketvirtąjį karjeros aukso medalį. Ankstesnės trys buvo estafetės.
„Tai labai skiriasi. Manau, maniau, kad taip bus, tiesiog nenoriu to pripažinti “, - sakė jis. „Tai daug sunkiau. Reikia pasikliauti savimi, niekas negali tavęs išgelbėti “.
Dramatiškiausios dienos rungtynės buvo tai, kad Kinija pasiekė pasaulio 4x200 m laisvo stiliaus estafetės pasaulio rekordą, o tai nustebino JAV ir Australiją.
Katie Ledecky užėmė trečiąją vietą kaip estafetė Amerikos komandai, beveik 2 sekundėmis atsilikusi nuo Kinijos ir Australijos komandos.
Ledecky aplenkė australę Leah Neale ir sumažino skirtumą su kinų žaidėju Li Bingjie, tačiau galiausiai nesugebėjo jos pasivyti.
Li palietė kamuolį per 7 minučių ir 40,33 sekundės pasaulio rekordą. Ji taip pat pasiekė olimpinį rekordą, kai prieš estafetę laimėjo 200 m peteliške čempionatą.
„Kol nepabaigiau 200 peteliškių smūgių, mūsų treneris man pasakė:„ Tu esi estafetės lenktynėse “, aš nežinojau, kad tai darau“, - sakė ji per vertėją. „Aš net nežinau, kaip plaukti 200 metrų, nors turiu 200 metrų treniruotės kokybę ir lygį“.
Sidabro medalį amerikiečiai iškovojo 7: 40.73, o Australija - bronzą 7: 41.29. Visi trys medalių laimėtojai sumušė australų pasiektą pasaulio rekordą 7: 41.50 2019 metų pasaulio čempionate.
Serbas numeris vienas įveikė savo mėgstamą japonų žaidėją Kei Nishikori 6: 2 ir 6: 0, kad patektų į pusfinalį ir pratęstų savo pasiūlymą dėl „Gold Slam“.
Steffi Grafas 1988 metais buvo vienintelis tenisininkas, laimėjęs visus keturis „Grand Slam“ turnyrus ir olimpinius aukso medalius tais pačiais kalendoriniais metais.
Džokovičius šiemet laimėjo „Australian Open“, „French Open“ ir Vimbldono varžybas, o „Golden Slam“ turnyre jam reikia Tokijo olimpinio čempiono ir „US Open“ trofėjaus.
Moterų varžybose aukso medalio rungtynėse susitiks 12 -ą vietą užimanti šveicarė Belinda Benčič ir čekė Markta vondrosova 2019 m.
Benčičius 7-6 (2), 4-6, 6-3 nugalėjo kazacho žaidėją Eleną Lebakiną. Trečiajame raunde von Drusova, pašalinusi Naomi Osaką, nugalėjo 6-3, 6-1. Ketvirtoji sėkla ukrainietė Elena Svitolina.
Austras Seppas Straka per paskutines šešias skyles sugavo 4 paukščius ir 63, 8 nusileido lygiu, pirmaudamas Tailando džiazo Jane Watananon pirmajame vyrų golfo raunde. Strypas.
Prieš penkerius metus Rio de Žaneiro bronzos medalio pirmoje vietoje atsidūrė belgas Thomas Petersas. Jis išmetė 30 ir 65 į galines devynias skyles.
Meksikietis Carlosas Ortizas (Carlosas Ortizas) taip pat pasiekė 65 taškus aikštėje idealiomis įvarčių sąlygomis, toks primityvus, kad žaidėjai pirmą kartą atvyko be velėnos, nes jis buvo uždarytas du mėnesius.
Pasaulio šuolių su kartimi pasaulio čempionas Samas Kendricksas (Samas Kendricksas) praleis olimpines žaidynes, kai jo COVID-19 testas buvo teigiamas.
Kendrickso tėvas socialinėje žiniasklaidoje paskelbė, kad jo sūnui jokių simptomų nėra, tačiau jam buvo pasakyta, kad jo buvimo Tokijuje testas buvo teigiamas ir jis pasitraukė iš konkurso.
JAV olimpinis komitetas ir parolimpinis komitetas patvirtino naujienas ir pareiškė, kad Kendricksas buvo izoliuotas viešbutyje.
Kendricksas 2016 metų olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį ir per pastaruosius du pasaulio čempionatus iškovojo aukso medalį. Jam priklauso Amerikos rekordas - 19 pėdų 10,5 colio (6,06 metro).
Netrukus po to, kai buvo paskelbta, kad Kendrickso testas teigiamas, kitas šuolininkas su kartimi, argentinietis Germánas Chiaraviglio, sakė, kad jis taip pat pasitraukė iš žaidimo, nes jo testas buvo teigiamas.
Nors Hachimura prisidėjo 34 taškais, Japonijos komanda pirmą kartą per 45 metus laimėjo olimpinį vyrų krepšinio čempionatą, tačiau vis tiek nepavyko.
Luka Dončičius per dar 26 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Tokijo olimpinėse žaidynėse Zoranas Dragicas surinko 24 taškus, o Slovėnija - 116. -81 Nugalėjo Japoniją ir toliau nepralaimėjo.
Amerikos paplūdimio tinklinio žaidėjos Kelly Klaas ir Sarah Sponsil nugalėjo Keniją vos per 25 minutes - tai greičiausias moterų žaidimas nuo olimpinių žaidynių priėmus dabartinį formatą.
Amerikiečių pora 21: 8 ir 21: 6 įveikė „Brackcides Khadambi“ ir „Gaudencia Makokha“, kad padidintų rezultatą iki 2: 0 ir beveik neabejotinai gautų vietą aštuntfinalyje.
Šis žaidimas yra greičiausias žaidimas nuo 2002 m., Kai FIVB patvirtino ralio balus ir geriausią iš trijų sistemą.
Taip pat laimėjo amerikiečiai Philas Dalhausseris ir Nickas Lucena. Jie 21: 19, 18: 21, 15: 6 nugalėjo argentinietį Julianą Azaadą ir Nicolasą Capogrosso ir padidino rezultatą iki 2-1. Tai geras dalykas dar bent vienam žaidimui Tokijuje.

Paskelbimo laikas: 2021 m. Liepos 30 d